Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Płatności on-line dokonywane są za pośrednictwem systemu payu.pl.

 • Zasady dokonywania płatności za pośrednictwem systemu payu.pl:

  1. płatności za pośrednictwem systemu payu.pl mogą dokonywać osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem płatniczym, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz,
  2. Operator udostępnia na stronie internetowej www.galeriapatart.pl odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do serwisu payu.pl.
  3. Po zatwierdzeniu przez Klienta transakcji i wybraniu formy płatności za pomocą systemu payu.pl Klient zostaje przekierowany na stronę internetową systemu payu.pl
  4. W celu potwierdzenia płatności Klient powinien dokonać potwierdzenia płatności na stronie internetowej systemu payu.pl zgodnie z zasadami określonymi przez system payu.pl.
  5. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia i gwarantuje PayU S.A. - Operator systemu payu.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl